-
-
-
Czy jeżeli chce uniknąć spotkania z panem dr. Kisilewiczem na Programowaniu Obiektowym, i zamiast niego zapisać się do wykładowcy AiR'u np. Kreczmera (oczywiście na L też do tej grupy kursów) to w dziekanacie będą mi robili problemy przy oddawaniu indeksu ? Na edukacji w planie studiów mam wpisany obowiązkowy przedmiot Programowanie Obiektowe i numer kursu, jednocześnie zapewne kursu AiR'u ma inny numer.
d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e
-
-
-
Nie wiem, jak z Programowaniem Obiektowym ale z Podstawami Programowania było u nas (AiR) tak, że parę osób było zapisanych na wykłady do was, ale mieli chodzić do nas bo dr Muszyński powiedział, że mimo tej samej nazwy to dwa różne kursy z różnym programem.
d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e
-
-
-
Ja jestem na drugim roku INF i w zeszłym semestrze chcąc uniknąć wykładu z Programowania Obiektowego z dr Kisilewiczem zapisałem się na wykład do AIR-u z dr Kreczmerem. W dziekanacie nie miałem żadnych problemów, ale...
Testy u Kreczmera są trudniejsze. Mają tylko dwie odpowiedzi TAK lub NIE oraz opcje NIE WIEM (bo za złą odpowiedź są ujemne punkty). Test wygląda tak że najpierw się wyświetla jakiś fragment kodu lub czasami zdanie typu: "Pytanie będzie dotyczyć..." i masz chwile na zastanowienie się nad tym. Pojawia się pytanie i masz określony czas na udzielenie odpowiedzi. Jak odpowiesz lub nie zdążysz odpowiedzieć w tym czasie to pojawia się kolejne pytanie. Nie ma możliwości powrotu do poprzednich pytań. Po egzaminie nawet nie dowiesz się gdzie zrobiłeś błędy. Na egzaminie było chyba 98 pytań ale co 20 lub 30 pytań mogłeś wybrać sobie krótką przerwę polegającą na nie wyświetlaniu się kolejnego pytania. Większość pytań będzie dostępna przed egzaminem ale bez podanych odpowiedzi a że pytania bardziej niż ogólnych wiadomości dotyczą kruczków języka C++ i zachowań kompilatora oraz bywają zakręcone to jest problem z poprawnym opracowaniem tych pytań. Na pytania które nie były podane wcześniej masz więcej czasu na egzaminie.
Jeśli zapiszesz się też na laboratorium do AIR-u to możesz uniknąć tego egzaminu jeśli napiszesz ekranówkę (coś jak egzamin ale ma tylko jakieś 24 pytania) na przynajmniej 4.0 oraz masz z laboratorium minimum 4.5. Ale jak będziesz chodził na inne laborki (INF, TIN, EIT) to musisz pisać egzamin.
U Kisilewicza pytania są łatwiejsze i na egzaminie jest ich mniej (chyba 25) ale mają więcej opcji odpowiedzi (zwykle 4), część jest jednokrotnego wyboru a inne nie (ale wiadomo kiedy). Są też pytania na dopasowania terminów do definicji. Na teście masz wyświetlone od razu wszystkie pytania. Odpowiadasz na które chcesz, kiedy chcesz i możesz zmieniać odpowiedzi ile chcesz razy do końca egzaminu. Przykładowe testy możesz rozwiązywać przez internet. Dowiadujesz się gdzie masz błędy, czasem nawet jest krótki komentarz do odpowiedzi. Ale jak zrobisz błąd to chyba tylko pokazuje gdzie był błąd a nie pokazuje co powinieneś zaznaczyć. Ale testy możesz robić wielokrotnie wiec pytania się powtarzają. Jak zapiszesz się na laborki do INF to będziesz pisał chyba 5 tych testów (każdy z innej partii materiału). Na zwykłych testach nie było ujemnych punktów za złe odpowiedzi ale na egzaminie już tak. Jedyny problem z Kisilewiczem jest taki że ocenę na koniec wystawia teoretycznie w ten sposób: "Ocenę określa lokata na liście uszeregowanej według sumy punktów. Progi odcinają kolejno 10%-5, 25%-4,5, 30%-4, 25%-3,5 i 10%-3 z osób, które zaliczyły przedmiot." Czyli robi wyścig szczurów. Słyszałem o przypadkach że mieli 5.0 z laboratorium oraz bardzo dużo punktów z egzaminu a dostali 4.5 do indeksu.
Jak ktoś to wszystko przeczytał to gratuluje wytrwałości:)
d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e
-
-
-
A mieszanie wektorów zapisowych nie będzie problemem ? (wyklad - air i lab - inf )
d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e
-
-
-
Większych problemów nie ma. Tylko tak jak napisałem - nie unikniesz egzaminu jak wybierzesz wykład u AIR a lab u INF. Ale zastanów się jeszcze czy na pewno wykład z Kreczmerem jest dobrym wyborem.
d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Then, after many years modified again, this time by Piotrek © 2014 Strona wygenerowana w 25,5ms. Zapytań do SQL: 13
|