• 0
 • cytuj |

 • Wrocław, 8 kwietnia 2011 r.

  INFORMACJA PRASOWA

  Wyjedź na praktykę lub wolontariat z AIESEC!
  Do 10 kwietnia trwa rekrutacja na praktyki zagraniczne i wolontariat. Kierujemy ją do osób po 3. roku studiów – w przypadku praktyk oraz do studentów wszystkich lat w przypadku wolontariatu. Obydwie formy pozyskiwania nowych umiejętności i doświadczeń skierowane są do osób chcących się rozwijać w międzynarodowym środowisku. Zdecyduj już teraz jak spędzisz zbliżające się wakacje. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zaaplikuj na pwr.aiesec.pl.

  Płatne praktyki zagraniczne AIESEC skierowane są do osób po 3. roku studiów oraz absolwentów, do dwóch lat po ich ukończeniu. Praktyka trwa od 6 do 18 miesięcy, a wśród krajów, do których można wyjechać dzięki AIESEC znajdziecie m.in. Chiny, Brazylię, Turcję, Niemcy, a nawet egzotyczne Indie. Do wyboru, zależnie od wykształcenia i posiadanego lub pożądanego doświadczenia zawodowego, są 3 rodzaje praktyk:
  1. Praktyki techniczne oparte na programowaniu, tworzeniu i administrowaniu baz danych, sieci komputerowych i grafice komputerowej.
  2. Praktyki biznesowe związane z zarządzaniem, marketingiem, finansami, tworzeniem strategii w przedsiębiorstwach.
  3. Praktyki edukacyjne - dla studentów filologii. AIESEC umożliwia praktykę np. jako tłumacz lub lektor.

  Jeżeli chcesz być wolontariuszem tam, gdzie nie dotarł jeszcze nikt z Twoich znajomych, w jednym z krajów takich jak: Indie, Kenia, Wietnam, Tajwan to masz taką możliwość już w zasięgu ręki. Aktualnie w systemie znajduje się ponad 4000 ofert wolontariatów zagranicznych. Wolontariat trwa od 6 do 8 tygodni i polega najczęściej na pracy z dziećmi, ich edukacji na temat odrębnych kultur, zwiększaniu świadomości wokół HIV/AIDS oraz na pracy w organizacjach pozarządowych. Wolontariusze nie muszą posiadać wykształcenia kierunkowego, w przypadku większości ofert jedynym wymogiem jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  Proces rekrutacji jest prosty – najpierw składasz aplikację, następnie czeka Cię rozmowa z członkiem organizacji. Potem już tylko trzeba znaleźć Twoją wymarzoną praktykę lub wolontariat, w interesującej Cię branży, kraju i terminie i wyjechać.
  Nie zastanawiaj się dłużej! Aplikuj na www.pwr.aiesec.pl!
  ###
  Kontakt:
  Barbara Pizoń
  Wiceprezydent ds. Public Relations
  barbara.pizon@gmail.com

  Czym jest AIESEC?

  AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. Jest obecny w 107 krajach na świecie i liczy 50 000 członków. W AIESEC tworzysz i prowadzisz projekty o różnorodnej tematyce m.in. marketing, technologie informacyjne, edukacja międzykulturowa itp. Masz również możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną, bierzesz udział w konferencjach, a także zdobywasz nowe umiejętności takie jak: zarządzanie czasem, zarządzanie finansami, sztuka prezentacji, sprzedaż, negocjacje.
  d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Then, after many years modified again, this time by Piotrek © 2014
Strona wygenerowana w 10,3ms. Zapytań do SQL: 16