• M1siek
    Wydział: W-4 EKA
    Rok studiów: 4

    zobacz profil
    szybka wiadomość
  • 0
  • cytuj |

  • Cześć,
    szukam do zespołu do firmy Trecom, największego integratora Cisco w PL osoby na stanowisko młodszego inżyniera sieci lub stażystę (zależy od doświadczenia). Mile widziane oferty osób 4-5 rok: INF, TIN, EIT
    Opis stanowiska poniżej. Proszę o kontakt na email samuel.gurbierz[at]trecom.pl
    Wiedza sieciowa na poziomie CCNA, certyfikat nie jest wymagany :)

    Obowiązki:
    Osoba zatrudniona na stanowisku Młodszego Inżyniera / Stażysty odpowiadać będzie za:
    • Podstawowa konfiguracja urządzeń sieciowych;
    • Rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych;
    • Wspieranie zespołu inżynierów podczas wdrożeń;
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
    Wymagania:
    • Dobra znajomość z zakresu technologii sieciowych na poziomie CCNA;
    • Podstawowa znajomość systemów Linux;
    • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności: Word, Excel, Visio;
    • Zdolności analityczne i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
    • Zaangażowanie przy realizowaniu zadań;
    • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
    • Prawo jazdy kat. B.
    Preferowane:
    • Mile widziana osoba z certyfikatem Cisco CCNA, lub w trakcie certyfikacji
    • Studenci ostatnich lat kierunków lub po studiach: Teleinformatyka, Informatyka, Telekomunikacja
    Oferujemy:
    • Pracę w przyjaznej, dynamicznej, „niekorporacyjnej” atmosferze;
    • Elastyczne warunki zatrudnienia
    • Możliwość realizacji wymagających i ciekawych projektów dla dużych organizacji w Polsce oraz za granicą;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i certyfikacji;
    • Kontakt z szerokim wachlarzem technologii oraz produktami różnych producentów.

    Wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy, forma zatrudnienia umowa zlecenie.
    Firma której dotyczy oferta to Trecom biuro Wrocławskie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Then, after many years modified again, this time by Piotrek © 2014
Strona wygenerowana w 17,9ms. Zapytań do SQL: 16