• 0


  • Nie będę się rozpisywał w kilku tematach to zadam swoje pytania w tym jednym. mam nie ciekawą sytuację, dobrze by było jakbym tutaj poznał odpowiedzi na swoje wszystkie pytania:

    1) Zawaliłem koło z Geometrii odbywającej się zamiast Grafiki Inżynierskiej. Mineła mnie już poprawa, mam jeszcze szansę na kolejną? Czy nie zaliczenie tego kursu równa się niezaliczeniu wykładu z grafiki Inżynierskiej?

    2) Ktoś wie kiedy poprawa sprawdzianu z wykładu Technologii Informacyjnych z Rogalińskim?

    3) Pan Prajzner od ćwiczeń z Grafiki Inżynierskiej odrzucał cały czas moje rysunki i w piątek już go nie zastałem. Można mu jeszcze je pokazać? Kiedy ma konsultacje (znalazłem tylko te z zeszłego roku)?

    Wertuje google i inne uczelniane stronki, ale ciężko coś znaleźć :sad:
    d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e
  • Matti0407  
    Wydział: W-2 BLiW
    Rok studiów: 4

    zobacz profil
    szybka wiadomość
  • 0


  • 1) Jeżeli już poprawa była to raczej już nie będzie poprawy poprawy (chyba). Z tego co gadał Detka wywnioskowałem, że do zaliczenia wykładu jest potrzebne zaliczenie kartkówki z geometrii.

    2) Wszelkie informacje na ten temat ma wystawić na eportalu w pn 31.01, więc spokojnie.

    3) Kiedy p. Prajzner ma konsultacje powinna być rozpiska na drzwiach jego pokoju w C2, nr pokoju nie pamiętam, ale na parterze w korytarzu na wprost wejścia (poszukaj jego nazwiska na drzwiach).
    d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Then, after many years modified again, this time by Piotrek © 2014
Strona wygenerowana w 8,8ms. Zapytań do SQL: 12